9. MERİT Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası
08-13 Kasım 2022 / Merit Park Hotel / Girne, KKTC
MASTERS Kategorisi (364 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon Kare Aronsson - İsveç
Finalist Serkan Koç - Türkiye
Üçüncülük Jon Barnes - İngiltere
4/5 Dilimi Khosrow Jafehvand - Danimarka
4/5 Dilimi Roland Sahlen - İsveç
6/9 Dilimi Johan Norberg - İsveç
6/9 Dilimi Karsten Bredahl - Danimarka
6/9 Dilimi Pia Jeppesen - Danimarka
6/9 Dilimi Shay Asraff - ABD
10/16 Dilimi Alexandru Pascu - Romanya
10/16 Dilimi Fernando Neumark - Arjantin
10/16 Dilimi Hakan Çınal - Türkiye
10/16 Dilimi Hans Liby - Norveç
10/16 Dilimi Marcelo Di Filippo - Arjantin
10/16 Dilimi Mikael Westerlund - İsveç
10/16 Dilimi Ofir Balali - İsrail
Son Şans:
Şampiyon Polyxronis Kokkinis - Yunanistan
Finalist Jörgen Granstedt - İsveç
Yarı finalist Brandon Macklin - ABD
Yarı finalist Josefin Bichler - Almanya
Bayanlar Özel Ödülü Pia Jeppesen - Danimarka
Ana Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Ana İlk 64 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 6/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 7/7 (Final Tablosu) için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Son Şans İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
INTERMEDIATES Kategorisi (191 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon Seyfi Uslubaş - Türkiye
Finalist Ulrich Roth - Almanya
Üçüncülük Olga Ivanova - Rusya
4/5 Dilimi Kenan Hasanzade - Azerbaycan
4/5 Dilimi Mehmet Çakıcı - KKTC
6/9 Dilimi Lise Nielsen - Danimarka
6/9 Dilimi Max Petersen - Danimarka
6/9 Dilimi Thomas Rebelo - Kanada
6/9 Dilimi Yalçın İnanç Serin - Türkiye
Son Şans:
Şampiyon Amir Talaei - İran
Finalist Emma Axling - İsveç/Malta
Yarı finalist Milen Angelov - Bulgaristan
Yarı finalist Mordekhay "Moti" Manzon - İsrail
Bayanlar Özel Ödülü Olga Ivanova - Rusya
Ana Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/4 (Final Tablosu) için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Isınma İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Ladies Tournament Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Mega Jackpot Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Super Jackpot #1 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Super Jackpot #2 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Super Jackpot #3 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Wetgammon Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Turnuva
Komitesi:
Başkan John Broomfield (İngiltere), Üyeler Abdullah Sorgüven (Türkiye), Fernando Neumark (Arjantin), Jalil Khalili (İran), Jon Kristian Royset (Norveç),
Jörgen Granstedt (İsveç), Karen Davis (ABD), Michihito "Michi" Kageyama (Japonya), Pia Jeppesen (Danimarka), Ricardo Malas (Lübnan),
Shimon Kagan (İsrail), Tobias Hellwag (Almanya).
Turnuva Direktörleri: Arda Fındıkoğlu - Türkiye, Marco Fornasir - İtalya
Organizasyon: Merit Park Hotel - WBF Dünya Tavla Federasyonu - Elit Tavla Spor Kulübü Derneği
© 2022 WBF-Türkiye