ELİT MASTER 2019 AKTİVİTESİ:

Elit Tavla Spor Kulübü Derneği, çözüm ortağı WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 2019 yılı faaliyetlerinde yer alan dernek üyelerine yönelik ücretsiz iştirakli bir yıl sonu aktivitesine ev sahipliği yapacak, bu aktivitenin şampiyonluğuna ulaşacak dernek üyesi yıl sonunda gerçekleşecek 2019 MERİT 30.000TL Büyük Final`e doğrudan dahil edilecek, yanısıra kendisinin Mart 2020`de Girne, KKTC`de düzenlenecek 2020 MERİT Açık Spring Fest Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası`na "Masters" kategorisinden katılım masrafları üstlenilerek derneğimiz ve ülkemizin bu şampiyonada temsil edilmesi sağlanacaktır.

Elit Master 2019`a dahil olabilmek için 2 yol vardır:

1. Asgari 8 adet dernek üyesine sahip bölgelerde her Lig Sezonu içerisinde ücretsiz açılacak Sezonluk Elit Master Ön Elemeleri`nde birinciliğe ulaşmak:

Ön şart: Sezonluk Elit Master Ön Elemeleri`ne dahil olabilmek için üyenin o yıla dair dernek aidatını halihazırda ödemiş ve ilgili Lig Sezonu`na katılmış olması gereklidir. Her Ön Eleme, maç sayıları 7/7/7/7/9 olan bir Tekil Eliminasyon yürütümüdür.

2. WBF-Türkiye şampiyonalarında dernek üyelerine ücretsiz açılacak Elit Kupa/Elit Kulüp Özel yan aktivitelerinde birinciliğe ulaşmak:

Ön şart: Elit Kupa/Elit Kulüp Özel yan aktivitelerine dahil olabilmek için üyenin o yıla dair dernek aidatını halihazırda ödemiş ve ilgili şampiyonanın ana aktivitesine katılmış olması gereklidir. Elit Kupa, maç sayıları 5/5/7/7/9 olan bir Tekil Eliminasyon yürütümü, Elit Kulüp Özel ise ilgili şampiyonanın ana aktivitesinde en ileri seviyeye ulaşmayı başaran dernek üyesine verilen bir derecedir.

Yukarıdaki derecelere sahip dernek üyeleri, yıl sonunda maç sayıları 9/9/9/9/11`lik bir Tekil Eliminasyon yürütümü olan Elit Master ana tablosuna ücretsiz dahil edilerek, bu tabloda şampiyonluğa ulaşan oyuncu, o yılın Elit Master`ı sıfatıyla ilan edilen ödüllerin sahibi olacaktır. Yıl sonunda birden fazla dereceye sahip olan üyeler Elit Master 2019 ana tablosuna sahip oldukları derece adedi kadar hakla dahil edilirler.

Elit Master 2019 Ana Tablosu`na İsmini Yazdırmayı Başarmış Olan Üyeler:

2019 Elit Master Aktivitesi Ana Eşleşme Tablosu için tıklayınız >>>

2019 Elit Master Ana Tablo Müsabaka Arşivi için tıklayınız >>>

Önemli Not: Aktivitenin herhangi bir noktasında kura sonucu iki farklı bölgeden bir eşleşme ortaya çıktığında, taraflardan biri kendi şartlarıyla diğer şehre giderek önceden planlanacak bir canlı oyun talebinde bulunmaz ise (canlı oynamak internet üzerinden oynamaya önceliklidir), bu eşleşme internetteki oyun portalı "Safe Harbor Games" üzerindeki "WBF-TR 2019 Grand Finals" odasında oynanacak, müsabaka tarihi ve saati önceden ilan edilerek taraflar bölgelerdeki lig direktörlerinin canlı gözetimi altında müsabakalarına çıkacaklardır. Bu pozisyondaki şahıslara siteyi tanımaları için gerekli süre önceden verilecektir.


© 2019 WBF-Türkiye