WBF-TÜRKİYE 2020/2022 BÜYÜK FİNAL AKTİVİTESİ:

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 2020/2022 döneminde İstanbul, Ankara, Bodrum, Kdz. Ereğli, Edirne, Bursa, Kocaeli, Marmaris ve Kuşadası`nda eş zamanlı organize ettiği geleneksel ve modern tavla aktivitelerinde başarı kazanmış isimlerin, kendilerine gönderilecek davete istinaden bedelsiz iştirak ederek yılın en değerli ünvanı, WBF-Türkiye 2020/2022 Modern Tavla Şampiyonluğu için mücadele edecekleri kapsamlı bir ödüllü final aktivitesi organize edilecektir.

Detaylı yürütüm modeli ve yeni revizyonlarla bir kez daha dev bir organizasyona dönüşecek olan 2020/2022 Büyük Final Aktivitesi, 64 kişilik Ana Eşleşme Tablosu ile bu tabloya erişebilmek için öncesinde bölgelerde oynanacak çeşitli Ön Eleme Tabloları`ndan meydana gelmekte olup, bu yıl aktiviteye aşağıdaki 15 farklı kıstastan birini sağlamakta olan toplam 209 isim davet edilmiştir. Bu kıstaslar ve aktiviteye dahil oldukları tablo:

2020/2022 Büyük Final Aktivitesi Ana Eşleşme Tablosu ve detayları için tıklayınız >>>

2020/2022 Büyük Final Aktivitesi Ön Eleme Tabloları ve detayları için tıklayınız >>>

2020/2022 Büyük Final Aktivitesi Müsabaka Arşivi için tıklayınız >>>

Önemli Not: Aktivitenin herhangi bir noktasında kura sonucu iki farklı bölgeden bir eşleşme ortaya çıktığında, taraflardan biri kendi şartlarıyla diğer şehre giderek önceden planlanacak bir canlı oyun talebinde bulunmaz ise (canlı oynamak internet üzerinden oynamaya önceliklidir), bu eşleşme internetteki oyun portalı "Backgammon Studio Heroes" üzerindeki "2022 WBF-TR Grand Finals" odasında oynanacak, müsabaka tarihi ve saati önceden ilan edilerek taraflar bölgelerdeki lig direktörlerinin gözetimi altında müsabakalarına çıkacaklardır. Bu pozisyondaki şahıslara siteyi tanımaları için gerekli süre önceden verilecektir.


© 2022 WBF-Türkiye