XIX. Mitteleuropa Modern Tavla Şampiyonası Sonuçları
02-05 Eylül 2010 / Baden, Viyana / Avusturya
MASTERS Kategorisi (18
oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon (19-9)
Paul Weaver -
ABD
Finalist Günther Holzinger - Almanya
Yarı finalist
Tassilo Rzymann - Avusturya
Yarı finalist Dorel Leon - Romanya
Teselli Kademesi:
Şampiyon
(15-13) Ricardo Malas - Lübnan/İspanya
Finalist John Broomfield - İngiltere
Yarı finalist Yannes Vallianos - Yunanistan
Yarı finalist Werner Hertel - Almanya
Son Şans:
Şampiyon (7-4) Werner Hertel - Almanya
Finalist Yannes Vallianos - Yunanistan
Bayanlar Özel Ödülü atanmamıştır
CHAMPIONS Kategorisi (10
oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon (17-8)
Cristian Antohe -
Romanya
Finalist Anita Schlosser - Avusturya
Yarı finalist
Neculai Draganuta - Romanya
Yarı finalist Karl Baranyi - Avusturya
Teselli Kademesi:
Şampiyon
(13-11) Neculai Draganuta - Romanya
INTERMEDIATES Kategorisi (19 oyuncu):
Şampiyon (11-5) Johann Bordenschlager - Avusturya
Şampiyon (9-5) Markus Kuntaritsch - Avusturya
Şampiyon (5-4) Rene Mayer - Avusturya
Finalist Alexander Reichel - Avusturya
Yarı finalist Karl Baranyi - Avusturya
Yarı finalist Lorenzo Rusconi - İtalya
Bayanlar Özel Ödülü Anita Schlosser - Avusturya
Ana Kademe:
Finalist Angelo Colonetti - İtalya
Yarı finalist Massimo Molho - İtalya
Yarı finalist Ingrid Neugebauer - Almanya
Teselli Kademesi:
Finalist Viorel Popa - Romanya/İtalya
Yarı finalist Susanne Lederer - Avusturya
Yarı finalist Jeanne Nanga - Kamerun/Avusturya
Son Şans:
Finalist Jeanne Nanga - Kamerun/Avusturya
Bayanlar Özel Ödülü Ingrid Neugebauer - Almanya
2010 Mitteleuropa F.1 Danışman Çiftler Turnuvası (10 ekip):
Şampiyon (11-8) Alexander Reichel/Andreas Reichel - Avusturya/Avusturya
Finalist Richard Lukas/Ricardo Malas - Avusturya/Türkiye / Lübnan/İspanya
Warm-Up Heiner Haussleiter Memorial (22 oyuncu):
Şampiyon (5-4) Shimon Kagan - İsrail
Finalist Alexander Reichel - Avusturya
Ladies
Tournament
(9 oyuncu):
Şampiyon (9-6) Jeanne Nanga - Kamerun/Avusturya
Finalist Delia Popa - Romanya/İtalya
R&R Trophy (19 oyuncu):
Şampiyon (5-3) Yannes Vallianos - Yunanistan
Finalist Ingeborg Haussleiter - Almanya
President`s Tournament – 1 Oyunluk Maçlar (64 oyuncu):
Şampiyon Giorgos Kleitsas - Yunanistan
Finalist Arda Fındıkoğlu - Türkiye
Turnuva
Komitesi:
Başkan Alberto da Pra (İtalya), Üyeler John Broomfield (İngiltere), Neculai Draganuta (Romanya),
Arda Fındıkoğlu (Türkiye), Giorgos Kleitsas (Yunanistan), Alexander Reichel (Avusturya), Paul Weaver (ABD).
Direktör: Marco Fornasir - İtalya
Organizasyon: WBF Doğu Avrupa Modern Tavla Organizasyonu
© 2010 WBF-Türkiye