WBF-Türkiye 2020 İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası
17–19 Ocak 2020 / Sultanahmet Armada Hotel / İstanbul, Türkiye


"GIORGOS KLEITSAS ANISINA"
ANA AKTİVİTE (121 oyuncu)

Ana Kademe:
Şampiyon John Broomfield - İngiltere
Finalist Babür Eren - Türkiye
Yarı finalist Bülent Bahar - Türkiye
Yarı finalist Saleh Farjallah - Lübnan


Ana Kademe Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız.
Ana Kademe Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.

Teselli Kademesi:
Şampiyon Ayla Karmen Acun - Türkiye
Finalist Ingo Mohr - Almanya
Yarı finalist Catalin Bucur - Romanya/İngiltere
Yarı finalist Boris Martinello - İtalya

Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 1/3 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 2/3 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 3/3 (Final Tablosu) için tıklayınız.

Son Şans Kademesi:
Şampiyon Mykhailo Yuzhnyi - Ukrayna
Finalist Aytuğ Yiğit - Türkiye
Yarı finalist Kenan Hasanzade - Azerbaycan
Yarı finalist Ömer Mert Gülaçtı - Türkiye

Son Şans Kademesi Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız.
Son Şans Kademesi Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.

BAYANLAR ÖZEL (13 oyuncu)
Birincilik Ayla Karmen Acun - Türkiye
İkincilik Seda Koç - Türkiye


ELİT KULÜP ÖZEL (27 oyuncu)
Birincilik Babür Eren - Türkiye
İkincilik Ömer Mert Gülaçtı - Türkiye


"AFFAN BAŞAK ANISINA"
DANIŞMAN ÇİFTLER (46 ekip)

Şampiyon İsmail Bilgili/Ömer Mert Gülaçtı - Türkiye/Türkiye
Finalist Hasan Gemici/Hikmet Kızılca - Türkiye/Türkiye
Yarı finalist Orhan Bitlisli/Zafer Taş - Türkiye/Türkiye
Yarı finalist Hasret Bekar/Zafer Karadağ - Türkiye/Türkiye


"RICHARD LUKAS ANISINA"
ISINMA (80 oyuncu)

Şampiyon Boris Martinello - İtalya
Finalist Fuat Hakan Uncuoğlu - Türkiye
Yarı finalist Cemalettin Yüksel - Türkiye
Yarı finalist Mahmoud Taha - Mısır/Avusturya


"ERHAN DOĞRUSÖZ ANISINA"
869BG YILDIRIM (64 oyuncu)

Şampiyon Andrii Nesterov - Ukrayna
Finalist Aleksander Krasov - Ukrayna
Yarı finalist Niyazi Yaman - Türkiye
Yarı finalist Hasan Gemici - Türkiye


HAVUZ (48 oyuncu)
Şampiyon Ömer Aykut Sorgüven - Türkiye
İkincilik Ümit Özbay - Türkiye
Üçüncülük Zafer Karadağ - Türkiye
Dördüncülük Güral Bulut - Türkiye


BGTV UZMANLIK TESTİ (24 oyuncu)
Şampiyon Sabri Büyüksoy - Türkiye
İkincilik Berkant Bilgi - Türkiye
Üçüncülük Zafer Taş - Türkiye
Dördüncülük Martin Barkwill - İngiltere

BGTV 2020 Uzmanlık Testi Toplu Sonuçları için tıklayınız.

1-PUAN (128 oyuncu)
Şampiyon Kenan Hasanzade - Azerbaycan
Finalist Svetlana Mohr - Ukrayna
Yarı finalist Patrick Gebeili - Fransa/BAE
Yarı finalist Arda Fındıkoğlu - Türkiye


TAVLA İÇİN TAVLA (80 oyuncu)
Şampiyon #1 Nesrin Becerici - Türkiye
Şampiyon #2 Jean Abi Haidar - Lübnan
Şampiyon #3 Emrah Güzeldere - Türkiye
Şampiyon #4 Saleh Farjallah - Lübnan
Şampiyon #5 Hasret Bekar - Türkiye
Şampiyon #6 Sergii Olieinikov - Ukrayna
Şampiyon #7 Güral Bulut - Türkiye
Şampiyon #8 Ricardo Malas - Lübnan
Şampiyon #9 Özkan Erbelgin - Türkiye
Şampiyon #10 Konstantin Osovskiy - Ukrayna


MERİT`E DAVET (16 oyuncu)
Şampiyon Ricardo Malas - Lübnan
Finalist Güral Bulut - Türkiye
Yarı finalist Dinçer Güneş - Türkiye
Yarı finalist Gülderen Gücavlı - Türkiye


Turnuva Komitesi:
Başkan Marco Fornasir (İtalya), Üyeler Abdullah Sorgüven (Türkiye), Andrii Nesterov (Ukrayna), John Broomfield (İngiltere),
Ricardo Malas (Lübnan), Shimon Kagan (İsrail), Wolfgang Henze (Almanya).
 

   Direktör: Arda Fındıkoğlu - WBF Türkiye Temsilcisi
   Organizasyon: WBF-Türkiye Modern Tavla Organizasyonu

© 2020 WBF-Türkiye