7. MERİT Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası
05-10 Kasım 2019 / Merit Park Hotel / Girne, KKTC


MASTERS Kategorisi (338 oyuncu):

Ana Kademe:

Şampiyon (17-4 9-2) Harald Johanni - Almanya
Finalist Steen Groenbech - Danimarka
Üçüncülük Shahab Ghodsi - İran/Norveç
4/5 Dilimi Iosebi "Soso" Menabdishvili - Gürcistan
4/5 Dilimi Johan Moazed - İsveç
6/8 Dilimi Kemal Okal - Türkiye
6/8 Dilimi Eli Roymi - İsrail
6/8 Dilimi Levan Kareli - Gürcistan
9/12 Dilimi Philip Kazemieh - Almanya
9/12 Dilimi Mats Karlsson - İsveç
9/12 Dilimi Eric Mc Alpine - İngiltere
9/12 Dilimi Albert Steg - ABD
13/20 Dilimi Almir Vajzovic - İsviçre
13/20 Dilimi Sergey Chertkov - Rusya
13/20 Dilimi Minh Nguyen - Fransa
13/20 Dilimi Levon Vardapetyan - Ermenistan
13/20 Dilimi Mehmet Ali Akpolat - Türkiye
13/20 Dilimi Zafer Taş - Türkiye
13/20 Dilimi Heribert Lindner - Almanya
13/20 Dilimi Tommy Kean - Danimarka

Son Şans:

Şampiyon (7-6) Christian Liebe-Harkort - Almanya
Finalist Marcel Büker - Almanya
Yarı finalist Nicholas Check - İngiltere
Yarı finalist Kamran Shirazi - İran/Fransa

Bayanlar Özel Ödülü Antoinette Williams - ABD

 Ana Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Ana İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

 İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 6/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 7/7 (Final Tablosu) için tıklayınız.

 Son Şans Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Son Şans İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


INTERMEDIATES Kategorisi (181 oyuncu):

Ana Kademe:

Şampiyon (13-11) Per “Pelle” Stenberg - İsveç
Finalist Inja Myhr - Danimarka
Üçüncülük Payam Pashaeifar - İran
4/5 Dilimi Zhina Bergström - İsveç
4/5 Dilimi Hakan Rüstem - KKTC
6/8 Dilimi Yaşar Özdemir - Türkiye
6/8 Dilimi Andrea Chen - Çin/İtalya
6/8 Dilimi Tina Weile - Danimarka
9/12 Dilimi Gheorghe Slabu - Romanya
9/12 Dilimi Mohamad Amir Naderighaleh - İran
9/12 Dilimi Heidi Munk Andersen - Danimarka
9/12 Dilimi Ann Maibritt Ehlers - Danimarka

Son Şans:

Şampiyon (7-0) Marc Werner - Almanya
Finalist Rosen Stoyanov - Bulgaristan
Yarı finalist Walter Busato - İtalya/Almanya
Yarı finalist Bora Yurdun - Türkiye

Bayanlar Özel Ödülü Inja Myhr - Danimarka

 Ana Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Ana İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

 İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/5 (Final Tablosu) için tıklayınız.

 Son Şans Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Son Şans İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


2019 MERİT "Ion Ressu Anısına" Danışman Çiftler Turnuvası (134 ekip):

Şampiyon (9-7) Heribert Lindner/Stephan Hartmann - Almanya/Almanya
Finalist Gili Davidovitz/Joel Schiff - İsrail/İsrail
Yarı finalist Thomas Myhr/Klaus Switon - Danimarka/Danimarka
Yarı finalist Thomas Jespersen/Ann Maibritt Ehlers - Danimarka/Danimarka

 Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.
Danışman Çiftler İlk 4 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


869BG Warm-Up (321 oyuncu):
Şampiyon (7-5) Frank Talbot – ABD
Finalist David Brown - İngiltere
Yarı finalist Michael Flesch - İngiltere
Yarı finalist Emin Şendil - Türkiye

 Isınma Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Isınma İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


Speedgammon (256 oyuncu):

Şampiyon (5-4) Armen Tsaturyan – Ermenistan
Finalist Kimon Papachristopoulos - Almanya
Yarı finalist Ary Nogueira – Brezilya
Yarı finalist Kakhaber Natchkebia - Gürcistan

Ladies Tournament (48 oyuncu):

Şampiyon Ayla Karmen Acun - Türkiye
Finalist Karina Langhoff de Thurah - Danimarka
Yarı finalist Elle Waagström - İsveç
Yarı finalist Marina Pirveli - Gürcistan

 Ladies Tournament Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


2000€ Mega Jackpot (8 oyuncu):

Şampiyon (13-12) Michihito Kageyama - Japonya
Finalist Ralf Jonas - Almanya
Yarı finalist Alfredo Unes - Brezilya
Yarı finalist Kimon Papachristopoulos - Almanya

 Mega Jackpot Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


1000€ Super Jackpot #1 (32 oyuncu):

Şampiyon (11-1) Michael Neagu - Romanya/Kanada
Finalist Atsamaz Arsagov - Rusya
Yarı finalist Benjamin Lund - Danimarka
Yarı finalist Nick Blasier - ABD

 Super Jackpot #1 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


1000€ Super Jackpot #2 (32 oyuncu):

Şampiyon (11-9) Volker Sonnabend - Almanya
Finalist Massoud Aghdam - İran
Yarı finalist Daniel Sorensen - Danimarka
Yarı finalist Akiko Yazawa - Japonya

 Super Jackpot #2 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


1000€ Super Jackpot #3 (16 oyuncu):

Şampiyon (11-3) Dorel Leon - Romanya
Finalist Amir Goolegolab - İran
Yarı finalist Blake Fleetwood - ABD
Yarı finalist Jörgen Granstedt - İsveç

 Super Jackpot #3 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


Mochy`s Quiz (107 oyuncu):

Şampiyon (8/8) David Presser - İsrail
İkincilik (6/8) Jörgen Granstedt - İsveç

Wetgammon - Underwater Backgammon (22 oyuncu):

Şampiyon Raoof Ghasem Karimi - İran
Finalist Klaus Switon - İsveç
Yarı finalist Bruno Kürsteiner - İsviçre
Yarı finalist Hideaki Ueda - Japonya

3. BMAB-Middle East Tournament (16 oyuncu):

Şampiyon Amir Goolegolab - İran
PR Birincisi (2,70 PR) Thomas Tenland - İsveç

University of Gammon - Team Match (8 ekip):

Şampiyon (2/1) Karen Sarkisyan/Bakar Matikashvili - Gürcistan/Gürcistan
Finalist Eduard Nazaryan/Iosebi "Soso" Menabdishvili - Gürcistan/Gürcistan

President`s Tournament – 1 Oyunluk Maçlar (128 oyuncu):

Şampiyon Tommy Larsen - Danimarka
Finalist Romani Gvenetadze - Gürcistan
Yarı finalist Tim Line - İngiltere
Yarı finalist Klaus Switon - İsveç


Turnuva Komitesi:
Başkan John Broomfield (İngiltere), Üyeler Abdullah Sorgüven (Türkiye), Amir Eshraghi (İran), Bill Riles (ABD), David Presser (İsrail),
Fernando Neumark (Arjantin), Giorgio Castellano (İtalya), Ian MacFarlane (Brezilya), Jörgen Granstedt (İsveç), Michihito Kageyama (Japonya),
Nodari Gagua (Gürcistan), Rainer Witt (Almanya), Steen Groenbech (Danimarka).
 

   Turnuva Direktörleri: Arda Fındıkoğlu - Türkiye, Marco Fornasir - İtalya
   Organizasyon: Merit Park Hotel - WBF Dünya Tavla Federasyonu - Elit Tavla Spor Kulübü Derneği

© 2019 WBF-Türkiye