41. Dünya Modern Tavla Şampiyonası
24–31 Temmuz 2016 / Fairmont Hotel / Monte Karlo, Monako
CHAMPIONSHIP
Kategorisi: (144 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Jörgen Granstedt - İsveç
Finalist Joseph Russell - ABD
Üçüncülük Tatsuya Tanaka - Japonya
4/5 Dilimi Victor Petersen
- Norveç
4/5 Dilimi Ed O`Laughlin
- ABD
6/8 Dilimi Conny Eriksson
- İsveç
6/8 Dilimi Philippe Lecomte
- Fransa
6/8 Dilimi Slava Pryadkin
- Ukrayna
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Arkadiy Tsinis - ABD
Finalist Lawrence Powell - İngiltere
Yarı finalist Ary Nogueira - Brezilya
Yarı finalist Felix Ziva - İsrail
Son Şans:
Şampiyon Alain Babillon
- Fransa
Finalist Stepan Nuniyants - ABD
INTERMEDIATES
Kategorisi: (47 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Stephen Chidwick - İngiltere
Finalist Lasse Danielsen - Danimarka
Üçüncülük Walter Thesing - Almanya
4/5 Dilimi Tim Lawless
- ABD
4/5 Dilimi Yulia Gromenkova
- Rusya
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Marianne Husum - Norveç
Finalist Laura Monaco - İtalya
Yarı finalist Helmut Jeske - Almanya
Yarı finalist Halil Tulan - Türkiye/İsviçre
Son Şans:
Şampiyon Lise Nielsen
- Danimarka
Finalist Farokh Moazed - İsveç
BEGINNERS
Kategorisi: (15 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Joan Grunwald - ABD
Finalist Michael Bang - Danimarka
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Vaibhav Saxena - Hindistan
Finalist Shanee Bor - ABD
Son Şans:
Şampiyon Philip Jameson
- Avustralya
Finalist Lucinda Holland - İngiltere
Danışman Çiftler (32 ekip):
Şampiyon Bernhard Winkelhaus/Jürgen Orlowski - Almanya/Almanya
Finalist Annalisa Agosti/Laura Monaco - İtalya/İtalya
Yarı finalist Halil Tulan/Ulrich Tamm - Türkiye/İsviçre/Almanya
Yarı finalist Alex Lehmann/Peter Jes Thomsen - ABD/Danimarka
Super Jackpot (42 oyuncu):
Şampiyon Peter Jes Thomsen - Danimarka
Finalist Götz Hildsberg - Almanya
Yarı finalist Kimon Papachristopoulos - Yunanistan/Almanya
Yarı finalist Masayuki "Mochy" Mochizuki - Japonya
Ladies Tournament (16 oyuncu):
Şampiyon Cecilia Sparke - İngiltere
Finalist Yulia Gromenkova - Rusya
Federasyon Kupası (16 oyuncu):
Şampiyon Robert Lindbom - İsveç
Finalist Alan Grunwald - ABD
Juniors Tournament (8 oyuncu):
Şampiyon David Broomfield - İngiltere
Finalist Evan Sarno - ABD
BELAIR Dünya Takımlar Turnuvası (34 ekip):
Şampiyon Swimmers: Jürgen Orlowski/Sergey Erokhin/Yulia Gromenkova - Almanya/Rusya/Rusya
Finalist Evolution: Cihangir Çetinel/Michihito "Michi" Kageyama/Yan Kit Chan - Türkiye/Japonya/İngiltere
1-Puan "Anma & Yardım" Turnuvası (128 oyuncu):
Şampiyon Vaibhav Saxena - Hindistan
Finalist Roman Korber - Avusturya
Şampiyon Ron Rubin - ABD
Finalist Chris Rogers - İngiltere
Yarı finalist Johan Bynell - İsveç
Yarı finalist Peter Jes Thomsen - Danimarka
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Raul Timerman - Arjantin
Finalist Jacek Wojciechowski - Polonya
6. Monte Carlo Açık "Intermediates" Kategorisi: (30 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Didier Assaraf - Fransa
Finalist Martin de Bruin - ABD/İspanya
Yarı finalist Frederic Andrieu- Fransa
Yarı finalist Martha Ghio - ABD
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Florin Popa - Romanya/İtalya
Finalist Havard Hafskjuld - Norveç
Direktör: Arda Fındıkoğlu - Türkiye
Organizasyon: IPATT Karma Organizasyonu
© 2016 WBF-Türkiye