44. Dünya Modern Tavla Şampiyonası
27 Temmuz-04 Ağustos 2019 / Fairmont Hotel / Monte Karlo, Monako
CHAMPIONSHIP
Kategorisi: (186 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Eli Roymi - İsrail
Finalist Petko Kostadinov - Bulgaristan/ABD
Üçüncülük Fabrizio Lo Surdo - İtalya
4/5 Dilimi Daniel Sorensen
- Danimarka
4/5 Dilimi Rolf Vetsch
- İsviçre
6/8 Dilimi Toni Bernaba
- Lübnan
6/8 Dilimi Mislav Kovacic
- Hırvatistan
6/8 Dilimi Wilcox Snellings
- Kosta Rika/ABD
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Olivier Lafon - Fransa
Finalist Patrick Didisheim - İsviçre
Yarı finalist Jörgen Granstedt - İsveç
Yarı finalist Lev Rosenfeld - İsrail
Son Şans:
Şampiyon Martin-Frederic Kahn
- Fransa
Finalist Manny Olszynko - Kanada
Yan Ödül Havuzu Petko Kostadinov - Bulgaristan/ABD
Ana Eşleşme Tablosu 1/5 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/5 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/5 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/5 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 5/5 (Namağlup Tablo Finalleri) için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/5 (Kategori Nihai Finalleri) için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 4/4 (Kademe Finalleri) için tıklayınız.
INTERMEDIATES
Kategorisi: (62 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Tim Lawless - ABD
Finalist Henrik Sorel - Danimarka
Üçüncülük Lorenzo Rusconi - İtalya
4/5 Dilimi Gerhard Lingnau
- Almanya
4/5 Dilimi Ciprian Radulescu
- Romanya
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Hikmet Tunç - Türkiye
Finalist Marianne Husum - Norveç
Yarı finalist Michael Ramsey - ABD
Yarı finalist Talat Bağıbala - Türkiye
Son Şans:
Şampiyon Joachim Lindgren
- İsveç
Finalist Kazuko Numazawa - Japonya
Yan Ödül Havuzu Tim Lawless - ABD
Ana Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/3 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/3 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/3 (Kategori Nihai Finalleri) için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Danışman Çiftler (64 ekip):
Şampiyon Eliot Tawil/Arkadiy Tsinis - ABD/ABD
Speedgammon Tournament (64 oyuncu):
Şampiyon Arkadiy Tsinis - ABD
"50 Yaş Üzeri" Seniors Tournament (128 oyuncu):
Şampiyon Cyrus Vafa - İsveç
Super Jackpot (64 oyuncu):
Şampiyon Toni Bernaba - Lübnan Super Jackpot Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Ladies Tournament
(20 oyuncu):
Şampiyon Antoinette Williams - ABD
Finalist Giorgos Kleitsas/Platon Tserliagkos - Yunanistan/Yunanistan
Yarı finalist Stephane Cheneviere/Philippe Quiboeuf - Fransa/Fransa
Yarı finalist Takayuki Moriuchi/Kenji Shimodaira - Japonya/Japonya
Finalist Steve Nelson - Hong Kong
Yarı finalist Robert Lindbom - İsveç
Yarı finalist Jason Pack - ABD
Finalist Peter Raugust - Almanya
Yarı finalist Johan Moazed - İsveç
Yarı finalist Slava Pryadkin - Ukrayna
Finalist Martin-Frederic Kahn - Fransa
Yarı finalist Jan Jacobowitz - Almanya
Yarı finalist David Wells - ABD
Finalist Laurence Sinitzky - Fransa
Juniors Tournament (8 oyuncu):
Şampiyon Takayuki Moriuchi - Japonya
Finalist Tal Ziva - İsrail
BELAIR Dünya Takımlar Turnuvası (34 ekip):
Şampiyon Beavers: Carlos Estenssoro/Peter Sarzynski/Thibaud Thompson - İsviçre/Tayland/İsviçre
Finalist Area 51: Geir Pedersen/Jon Royset/Dagfinn Snarheim - Norveç/Norveç/Norveç
Uzmanlık Testi (29 kişi):
Birinci Zdenek Zizka - Çek Cumhuriyeti
İkinci Aurelien Bonnet - Fransa
Üçüncü Jörgen Granstedt - İsveç
Şampiyon Manny Olszynko - Kanada
Finalist Alan Grunwald - ABD
Yarı finalist Mario Kühl - Almanya
Yarı finalist Mislav Kovacic - Hırvatistan
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Roberto Litzenberger - ABD
Finalist Marc Van Damme - Belçika
Yan Ödül Havuzu Manny Olszynko - Kanada
Ana Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız. Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 1/3 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 2/3 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 3/3 (Final Tablosu) için tıklayınız.
9. Monte Carlo Açık "Intermediates" Kategorisi: (45 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Dimitri Loi - ABD
Finalist Olga Ivanova - Rusya
Yarı finalist Justin Bor JR - ABD
Yarı finalist Roberto Catalano - İtalya
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Joachim Lindgren - İsveç
Finalist Jean-Jacques Issartel - Fransa
Yan Ödül Havuzu Dimitri Loi - ABD
Ana Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Isınma: (68 oyuncu)
Ana Kademe:
Şampiyon Frederic Andrieu - Fransa
Finalist Benjamin Lund - Danimarka
Yarı finalist Ralf Jonas - Almanya
Yarı finalist Michael Urban - Almanya
Teselli Kademesi:
Şampiyon
Michel Serrero - Fransa
Finalist Mislav Kovacic - Hırvatistan
Yan Ödül Havuzu Ralf Jonas - Almanya & Michael Urban - Almanya
Ana Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız. Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 1/3 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 2/3 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 3/3 (Final Tablosu) için tıklayınız.
Direktör: Arda Fındıkoğlu - Türkiye
Organizasyon: IPATT Karma Organizasyonu
© 2019 WBF-Türkiye