26. 9. 2021

WBF-Türkiye Ailesi, Uzun Aradan Sonra 15. Bodrum Açık 'ta Buluşuyor...

2021-09-10
179

Mart 2020 tarihinden bugüne turnuva faaliyetlerine ara vermiş olan WBF-Türkiye Organizasyonu'muzca, pandemi şartlarındaki normalleşme neticesinde, camiamız mensuplarını ana faaliyet noktalarımızdan Bodrum'da buluşturmak amacıyla planlanan WBF-Türkiye XV. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

08-09-10 Ekim 2021 tarihlerinde, Bodrum organizasyonlarımızın geçmişten bugüne ev sahibi olup bu yıl bir kez daha tavlaseverleri ağırlamaya hazırlanan Delfi Hotel'de, pandemi koşullarına istinaden çift aşı veya PCR testi şartları yanında, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecek olan şampiyonada revize ödül sistemiyle toplam 27.500TL'yi aşkın değerde armağanlar sahiplerini bulacaktır.

Etkinlik içeriği, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon stili Ana Aktivite yanında “Bedri Koraman Anısına Geleneksel”, “Alp Eyyüpoğlu Anısına Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Habibe Cebeci Anısına Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve etkinliğin kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla katılımı opsiyonel tam 8 yan kategori şeklindedir. 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonun sınırlı kontenjana sahip ana aktivitesine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, uzun aranın ardından 08 Ekim sabahı Bodrum Delfi Hotel'de, WBF-Türkiye XV. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası'nda buluşabilmeyi diler.Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayit Giris
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit