WBF-Türkiye, 2022 Faaliyetlerine Uluslararası İstanbul Açık İle Başlıyor…

2021-12-01
937

WBF-Türkiye Organizasyonu'nca yeni yılın açılış faaliyeti olarak İstanbul'da bu yıl on ikinci kez tertiplenecek olup, uzun pandemi arasından sonra yerli ve yabancı ustaları yeniden buluşturacak olan uluslararası yürütümümüz WBF-Türkiye 2022 Uluslararası İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl yine WBF'nin lider kadrosu yanında yurtdışından da katılım alması beklenen, Ana, Teselli ve Son Şans kademelerinden oluşan iki ana kategori (Master&Intermediate) yanında “Richard Lukas Anısına Isınma”, “Erhan Doğrusöz Anısına 869BG Yıldırım”, “Gür Sakarya Anısına Havuz”, “Affan Başak Anısına Danışman Çiftler”, “Merit JP”, “Tavla İçin Tavla”, “1-Puan”, “Bayanlar Özel” ve tüm WBF-Türkiye faaliyetlerinin kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aktiviteleriyle her biri birbirinden kıymetli armağanlarla süslenmiş toplam 10 aksiyondan oluşan organizasyon, 28-29-30 Ocak 2022 tarihlerinde 5 yıldızlı Akgün İstanbul Hotel'de gerçekleştirilecektir. Garanti toplam 10.000 Euro mertebesi değerde çeşitli armağanların sahiplerini bulacağı ve sınırlı kontenjan açılmış olan şampiyonaya WBF-Türkiye destekçi üyelerinin her zamanki gibi katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlere açık olan şampiyonanın tüm kategorilerinin Modern Tavla esaslarına göre ve WBF'nin uluslararası yürütümüne birebir uygun şekilde yürütüleceğini bilginize sunar, iştirak için ilgililerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, 28 Ocak akşamüstü Akgün İstanbul Hotel'in konforlu ortamında, 2022 Uluslararası İstanbul Açık'ta tüm tavlaseverlerle bir kez daha buluşmayı diler.

Turnuva ilanı ve Covid-19 protokolü ile ödüllendirme ve konaklama detayları için tıklayınız.

Turnuva kuralları için tıklayınız.

To view the advertisement with prize and accommodation details & Covid-19 protocol of the event in English, click here.

To view the tournament rules in English, click here.

2020 İstanbul Açık’tan görüntüler için tıklayınız / To view video&photo shots of Istanbul Open 2020, click here.  Kayıt Giriş
  Sifremi unuttum!

  E-Mail Doğrulama

  Kayıt Giriş
  Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
  Kayit