WBF-Türkiye, Başkent'in Yeni Tavla Şampiyonunu Arıyor...

2023-03-24
804

WBF-Türkiye Organizasyonu'nun ana faaliyet bölgelerinden Ankara'da yılda bir defa tertiplediği etkinliklerin bir yenisi ve 2024 Ulusal Tavla Turu'nun ikinci etabı olan WBF-Türkiye XVIII. Ankara Bölge Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

Ana aktivitesi Ankara bölgemizin onursal başkanı merhum Kürşad Solak’ın kıymetli hatırasına ithaf edilen ve WBF-Türkiye 2024 Ankara Bölge Şampiyonluğu ünvanının sahibini bulacağı organizasyon, 24-26 Mayıs 2024 tarihlerinde, geçmişten bugüne Başkent'teki ev sahibimiz, sıcacık ortamı ve lüks odalarıyla bir kez daha WBF-Türkiye ailesine hizmet vermeye hazırlanan Elit Palas Boutique Hotel'de gerçekleştirilecektir.

18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlere açık olup, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Ali Arcan Güney Anısına Danışman Çiftler”, “Ali Kamış Anısına Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2024 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla zenginleştirilmiş revize ödül sistemiyle toplam 160.000TL‘yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı şampiyonanın sınırlı kontenjana sahip Ana Aktivite ve Geleneksel aksiyonlarına WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 24 Mayıs sabahı bir kez daha Başkent'te, WBF-Türkiye XVIII. Ankara Tavla Şampiyonası'nda buluşarak bu heyecanlı haftasonunu birlikte geçirmeyi diler.Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit