WBF-Türkiye, Ege Sahilinin Yeni Tavla Şampiyonunu Bodrum'da Arıyor...

2024-06-08
634

WBF-Türkiye Organizasyonu’nun ana faaliyet bölgelerinden Bodrum’da yılda bir defa tertiplenen bölge şampiyonalarının bir yenisi ve WBF-Türkiye 2024 Ulusal Tavla Turu’nun üçüncü etabı WBF-Türkiye XVIII. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

06-08 Eylül 2024 tarihlerinde Bodrum organizasyonlarımızın geçmişten bugüne ev sahibi olan Delfi Hotel'de gerçekleştirilerek revize ödül sistemiyle toplam 170.000TL'yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı şampiyona, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon stili Ana Aktivite yanında “Bedri Koraman Anısına Geleneksel”, “Alp Eyyüpoğlu Anısına Danışman Çiftler”, “Ümit İlik Anısına Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Habibe Cebeci Anısına Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve etkinliğin kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla katılımı opsiyonel tam 8 yan kategori ile zenginleştirilecektir. 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonun sınırlı kontenjana sahip ana aktivitesine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım önceliği vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, Eylül sonunda Bodrum'da buluşarak yaz sonunu Ege sahilinde birlikte geçirmeyi diler.
 Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit