Ege Sahilinin Yeni Tavla Şampiyonları Bodrum ve Kuşadası'nda Belirlenecek...

2023-09-10
551

WBF-Türkiye Organizasyonu'nun ana faaliyet bölgelerinde yılda bir defa tertiplenen bölge şampiyonalarının WBF-Türkiye 2023 Ulusal Tavla Turu üçüncü ve dördüncü etapları 17. Bodrum Açık ve 1. Kuşadası Açık için kayıtlar başlamıştır.

29 Eylül-1 Ekim 2023 tarihlerinde Bodrum organizasyonlarımızın geçmişten bugüne ev sahibi olan Delfi Hotel'de, 20-22 Ekim 2023 tarihlerinde ise yeni faaliyet noktamız Kuşadası'nda Ephesia Hotel'de gerçekleştirilerek revize ödül sistemiyle şampiyona başına toplam 120.000TL'yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı etkinlikler, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve etkinliğin kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla katılımı opsiyonel tam 8 yan kategori ile zenginleştirilecektir. 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonların sınırlı kontenjana sahip ana aktivitelerine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, Eylül sonunda Bodrum, Ekim sonunda ise Kuşadası'nda buluşarak sonbahar dönemini Ege sahilinde birlikte geçirmeyi diler.
 

  • Bodrum 2023 turnuva ilanı ile ödüllendirme ve konaklama detayları için tıklayınız.
  • Bodrum 2023 Turnuva Kuralları için tıklayınız.
  • To view Bodrum 2023 flyer & accommodation details in English, click --> tıklayınız.
  • To view Bodrum 2023 general rules in English, click --> tıklayınız.
  • Kuşadası 2023 turnuva ilanı ile ödüllendirme ve konaklama detayları için tıklayınız.
  • Kuşadası 2023 Turnuva Kuralları için tıklayınız.
  • To view Kuşadası 2023 flyer & accommodation details in English, click --> tıklayınız.
  • To view Kuşadası 2023 general rules in English, click --> tıklayınız.


Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit