WBF-Türkiye ile EcoHotels.com Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı...

2024-01-19
587

WBF-Türkiye Organizasyonumuz ile çevre dostu EcoHotels.com arasında, 2024 yılı itibarı ile hayata geçirilen heyecan verici işbirliği ile tavlaseverlerin seyahatleri artık daha hesaplı, daha anlamlı ve çok daha keyifli olacak. Dünya çapında 100.000'den fazla otelde konaklama imkanı sunan lider internet sitesi, EcoHotels.com kanalıyla tavlaseverler seyahat amaçları ne olursa olsun, bundan böyle sürdürülebilir yaşama ve çevreye olan duyarlılığımızla uyumlu özel avantajlara erişebilecek.

Ortaklığın Önemli Noktaları:

İndirimli Konaklama: Tavlaseverler, kendilerine özel "BKG" promosyon koduyla EcoHotels.com konaklama seçeneklerinde özel indirimli fiyatların keyfini çıkaracak.

Çevresel Etki: 100.000'den fazla ortak otel seçeneğiyle daha yeşil bir rezervasyon deneyimi sağlanırken, her rezervasyon bir ağaç dikilmesine katkı vererek çevre bilincine sahip girişimleri destekliyor olacak. Daha da çevre dostu bir konaklama için, çevre sertifikalı otel çeşitleri filtrelenip aralarından seçim yapılarak fark yaratılabilecek.

Avantajlardan yararlanmak için EcoHotels.com'u ziyaret edin ve geniş konaklama seçeneklerini keşfedin. Tavlaseverlere özel indirimlerden yararlanmak için rezervasyon sırasında "BKG" promosyon kodunu kullanın. Bu anlamlı gelişmeyi arkadaşlarınız, aileniz ve diğer üyelerle paylaşın, keza ne kadar çoğalırsak o kadar yeşil bir dünyaya yol alabiliriz.

EcoHotels.com ile olan bu işbirliğimizin, sorumlu ve sürdürülebilir seyahati teşvik etme yolunda önemli bir adım olduğuna inanıyoruz. Çevre dostu konaklama alternatiflerini tercih ederek yalnızca seyahatlerimizden tasarruf etmekle kalmayıp, aynı zamanda gezegenimiz için daha sürdürülebilir bir geleceğe de katkıda bulunmuş olacağımız düşüncesiyle, mutlu ve yeşil seyahatler dileriz.Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit