WBF-Türkiye, Başkent'in Yeni Tavla Şampiyonunu Arıyor...

2022-04-24
766

İçinde bulunduğumuz günlerde ülkemizin pandemi şartlarındaki normalleşme neticesinde, camiamız mensuplarını ana faaliyet noktalarımızdan Ankara’da yeniden ağırlayabilmek amacıyla planlanan 2022 yılı özel etkinliğimiz, WBF-Türkiye XVI. Ankara Bölge Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

Ana aktivitesi Ankara bölgemizin onursal başkanı merhum Kürşad Solak’ın kıymetli hatırasına ithaf edilen ve WBF-Türkiye 2022 Ankara Bölge Şampiyonluğu ünvanının sahibini bulacağı organizasyon, 28-29 Mayıs 2022 tarihlerinde, geçmişten bugüne Başkent'teki ev sahibimiz, sıcacık ortamı ve lüks odalarıyla bir kez daha WBF-Türkiye ailesine hizmet vermeye hazırlanan Elit Palas Boutique Hotel'de, pandemi koşullarına istinaden çift aşı veya PCR testi şartları yanında, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecektir.

18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlere açık olup, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Ali Arcan Güney Anısına Danışman Çiftler”, “Ali Kamış Anısına Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2022 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla zenginleştirilmiş revize ödül sistemiyle toplam 50.000TL‘yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı şampiyonanın sınırlı kontenjana sahip Ana Aktivite ve Geleneksel aksiyonlarına WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 28 Mayıs sabahı bir kez daha Başkent'te, WBF-Türkiye XVI. Ankara Tavla Şampiyonası'nda buluşarak bu heyecanlı haftasonunu birlikte geçirmeyi diler.

  • Turnuva ilanı ve Covid-19 protokolü ile ödüllendirme ve konaklama detayları için tıklayınız.
  • Turnuva Kuralları için tıklayınız.


Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit