WBF-Türkiye, 2023 Ulusal Tavla Turu'nun Son Etabı İçin İstanbul'da...

2023-10-31

WBF-Türkiye Organizasyonu'nca İstanbul'da düzenlenen, her defasında yurdun birçok noktasından gelen tavla ustalarının artık paha biçilmez bir ünvan haline gelmiş olan WBF-Türkiye İstanbul Bölge Tavla Şampiyonluğu için yarıştığı ve bu yıl yine yüksek katılımcı adetlerine ulaşması beklenen WBF-Türkiye 36. İstanbul Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

WBF-Türkiye 2023 Ulusal Tavla Turu'nun kapanış etabı olup, revize ödül sistemiyle toplam 120.000TL'yi aşkın değerde armağanların da sahiplerini bulacağı bu zorlu şampiyona, 15-17 Aralık 2023 tarihlerinde, İstanbul organizasyonlarımızın beğenilen ev sahibi 5 yıldızlı Akgün İstanbul Hotel'de gerçekleştirilecektir.

18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlere açık olan, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Mehmet Kocaoğlu Anısına Geleneksel”, “Abdullah Şişman Anısına Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Balım Ayaşlı Anısına Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2023 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Kulübü Derneği üyelerine sunulan “Hamza Güven Anısına Elit Kulüp Özel Ödülü” yan aksiyonlarıyla katılımı opsiyonel tam 8 yan kategori ile zenginleştirilen şampiyonanın Ana Aktivite ve Geleneksel aksiyonları sınırlı kontenjana sahip olup, bu kategorilere WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 15 Aralık sabahı Akgün İstanbul Hotel'in konforlu ortamında, WBF-Türkiye 36. İstanbul Tavla Şampiyonası'nda buluşarak bu heyecanlı haftasonunu birlikte geçirmeyi diler.Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit