WBF-Türkiye, Bir Kez Daha Körfez’de Tavlaseverlerle Buluşuyor...

2024-01-18
830

WBF-Türkiye Organizasyonu'nun ana faaliyet bölgelerinden Kocaeli'de yılda bir defa tertiplediği etkinliklerin bir yenisi ve 2024 Ulusal Tavla Turu'nun açılış etabı olan WBF-Türkiye XIII. Kocaeli Bölge Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

8-10 Mart 2024 tarihlerinde, denize sıfır konumu, lüks iç dekorasyonu ve üst düzey lezzetleri ile Kocaeli’nin ilk 5 yıldızlı oteli olup, birinci sınıf hizmet anlayışıyla Körfez etkinliklerimizin geçmişten bugüne beğeni alan ev sahibi Emex Otel‘de gerçekleştirilecek olan şampiyonada revize ödül sistemiyle toplam 150.000TL‘yi aşkın değerde armağanlar sahiplerini bulacaktır.

Etkinlik içeriği, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Hakan Özkale Anısına Danışman Çiftler”, “Ferdi Eryener Anısına Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve etkinliğin kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla katılımı opsiyonel tam 8 yan kategori şeklindedir. 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonun sınırlı kontenjana sahip ana aktivitesine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 8 Mart sabahı Emex Otel’in eşsiz Körfez manzarasına nazır keyifli ortamında, UTT-2024 birinci etabı WBF-Türkiye XIII. Kocaeli Tavla Şampiyonası’nda buluşarak bu heyecanlı haftasonunu birlikte geçirmeyi diler.Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit