WBF-TÜRKİYE 2023 BÜYÜK FİNAL AKTİVİTESİ:

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 2023 yılında İstanbul, Ankara, Bodrum, Kdz. Ereğli, Kocaeli, Marmaris ve Kuşadası`nda eş zamanlı organize ettiği geleneksel ve modern tavla aktivitelerinde başarı kazanmış isimlerin, kendilerine gönderilecek davete istinaden bedelsiz iştirak ederek yılın en değerli ünvanı, WBF-Türkiye 2023 Modern Tavla Şampiyonluğu için mücadele edecekleri kapsamlı bir ödüllü final aktivitesi organize edilecektir.

Kurumumuza özel yürütüm modeli ve yeni revizyonlarla bir kez daha detaylı bir organizasyona dönüşecek olan 2023 Büyük Final Aktivitesi, 64 kişilik Ana Eşleşme Tablosu ile bu tabloya erişebilmek için öncesinde bölgelerde oynanacak çeşitli Ön Eleme Tabloları`ndan meydana gelmekte olup, bu yıl aktiviteye aşağıdaki 13 farklı kıstastan birini sağlamakta olan toplam 163 isim davet edilmiştir. Bu kıstaslar ve aktiviteye dahil oldukları tablo:

2023 Büyük Final Aktivitesi Ana Eşleşme Tablosu ve detayları için tıklayınız >>>

2023 Büyük Final Aktivitesi Ön Eleme Tabloları ve detayları için tıklayınız >>>

2023 Büyük Final Aktivitesi Müsabaka Arşivi için tıklayınız >>>

Önemli Not: Aktivitenin herhangi bir noktasında kura sonucu iki farklı bölgeden bir eşleşme ortaya çıktığında, taraflardan biri kendi şartlarıyla diğer şehre giderek önceden planlanacak bir canlı oyun talebinde bulunmaz ise (canlı oynamak internet üzerinden oynamaya önceliklidir), bu eşleşme internetteki oyun portalı "Backgammon Studio Heroes" üzerindeki "2023 WBF-TR Grand Finals" odasında oynanacak, müsabaka tarihi ve saati önceden ilan edilerek taraflar bölgelerdeki lig direktörlerinin gözetimi altında müsabakalarına çıkacaklardır. Bu pozisyondaki şahıslara siteyi tanımaları için gerekli süre önceden verilecektir.


© 2023 WBF-Türkiye