WBF-Türkiye, Ege Sahilinin Yeni Tavla Şampiyonunu Bodrum'da Arıyor...

2022-07-12
868

WBF-Türkiye Organizasyonu'nun ana faaliyet bölgelerinden Bodrum'da yılda bir defa tertiplenen bölge şampiyonalarının bir yenisi ve WBF-Türkiye 2022 Ulusal Tavla Turu'nun özel etabı WBF-Türkiye XVI. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

16-17-18 Eylül 2022 tarihlerinde, Bodrum organizasyonlarımızın geçmişten bugüne ev sahibi olup bu yıl bir kez daha tavlaseverleri ağırlamaya hazırlanan Delfi Hotel'de, pandemi koşullarına istinaden çift aşı, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilerek revize ödül sistemiyle toplam 55.000TL'yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı şampiyona , WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon stili Ana Aktivite yanında “Bedri Koraman Anısına Geleneksel”, “Alp Eyyüpoğlu Anısına Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Habibe Cebeci Anısına Bayanlar Özel”, “Mini Jackpot”, “1-Puan” ve etkinliğin kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla katılımı opsiyonel tam 8 yan kategori ile zenginleştirilecektir. 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonun sınırlı kontenjana sahip ana aktivitesine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, uzun aranın ardından 16 Eylül sabahı Bodrum Delfi Hotel'de, WBF-Türkiye XVI. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası'nda buluşabilmeyi diler.
 Kayıt Giriş
Sifremi unuttum!

E-Mail Doğrulama

Kayıt Giriş
Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.
Kayit